O firmie

Terlecki. Niezmienny od lat!

Od 40 lat nieprzerwanie dostarczamy wysokiej jakości utensylia funeralne

Produkujemy okucia do trumien – antaby, krzyże, wizerunki, zakrętki, podkładki i listwy. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu, takim jak: wybicia atłasowe wewnętrzne do trumien czy kapy do trumien i sarkofagów oraz poduszki i koronki do trumien. W ofercie posiadamy tabliczki plastikowe, tabliczki metalowe, urny metalowe, urny drewniane czy worki na zwłoki. Nasza oferta akcesoriów pogrzebowych jest jedną z najszerszych na rynku.

od 40 lat!

Zaopatrzenie producentów trumien.

Trzy pokolenia wiedzy i doświadczenia

Jako jedna z najstarszych i największych firm w Polsce możemy zaoferować nie tylko w pełni dopracowany produkt, ale i realizację zamówień na najwyższym poziomie. Niezmiennie wysoka jakość produktów i zaangażowana obsługa Klienta sprawiły, że jesteśmy jednym z kluczowych dostawców akcesoriów dla zakładów pogrzebowych, producentów trumien i hurtowni, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pewny Partner

Wykorzystując nasz potencjał i zaplecze możemy być skutecznym, długofalowym i przede wszystkim pewnym partnerem. Cały czas inwestujemy w park maszyn i technologię oraz usprawniamy proces zamówień, dzięki czemu jesteśmy w stanie produkować zgodnie z zapotrzebowaniem rynku i z dbałością o każdy szczegół. Stale rozwijamy też naszą ofertę produktów i usług, aby sprostać specyficznym potrzebom rynku i najsurowszym wymaganiom branży funeralnej.

Zapraszamy do sklepu

Specjalnie z myślą o zakładach pogrzebowych uruchomiliśmy łatwy w obsłudze sklep internetowy www.sklep.terlecki.pl.

Znajdą w nim Państwo: urny metalowe, urny drewniane, tablice metalowe, tablice plastikowe, worki na zwłoki czy rękawiczki. Nasz sklep to szeroki wybór, wygoda korzystania i ekspresowa realizacja zamówienia.

Sklep internetowy

W ofercie: 
urny, tabliczki, worki na zwłoki.