40 lat z Państwem i dla Państwa!

Mamy za sobą 2020 rok, tak różny od dotychczasowych. Inny, trudny, wymagający, zdominowany przez korona wirusa, postawił w nieznanej dotąd sytuacji i zmusił wszystkich do elastycznego dostosowania się do nowej rzeczywistości. To właśnie w minionym roku przyszło nam świętować okrągłą rocznicę funkcjonowania – 40lecie istnienia firmy Terlecki. Choć świętować to może za dużo powiedziane, uczciliśmy ten jubileusz, tak jak mogliśmy najlepiej – ciężką pracą.

Pomimo szalejącej pandemii i wielu obostrzeń, w minionych 12 miesiącach prężnie się rozwijaliśmy i realizowaliśmy zamierzone cele. Wykorzystaliśmy ten rok najlepiej jak mogliśmy – wprowadziliśmy nowe pozycje do oferty i zrobiliśmy ogromny krok do przodu, wdrażając sklep internetowy z naszymi produktami, który jest dostępny pod adresem www.sklep.terlecki.pl. Odświeżyliśmy też nasz wizerunek, a właściwie wróciliśmy do źródeł, czyli do pierwszego kształtu logotypu i dawnej kolorystyki. Będziecie mogli ją Państwo zaobserwować i w sklepie internetowym i nowych materiałach, a także na naszej nowej stronie internetowej.

Nowy rok to dla nas nowa karta do zapisania. Liczymy, że zapełnicie ją Państwo z nami wspólnymi sukcesami. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i liczymy na kolejne, co najmniej 40 lat, owocnej współpracy.

Z wyrazami szacunki
Terleccy